Infolinia: +48 516 759 979 // 68 320 68 68
Dzień dobry. Zaloguj się lub Zarejestruj jeśli nie masz konta.

Ochrona danych osobowych

1. Magazynowanie informacji o klientach.

1.1 Klient rejestrując się w sklepie internetowym, proszony jest o pozostawienie swoich danych osobowych celem realizacji zleceń. Wszystkie dane przechowywane na serwerach sklepu są dostępne tylko dla wyznaczonych pracowników sklepu i wykorzystywane tylko do realizacji zleceń dodawanych przez klientów.  Dane klientów przechowywane na serwerach traktowane sa zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

1.2 Właściciel serwisu internetowego www.web-to-print.pl i wszystkich danych zebranych podczas pracy portalu nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza danych osobowych zgromadzonych na stronie sklepu. Każdy zalogowany użytkownik portalu ma dostęp do swoich danych i może je zmienić.

8.3 W przypadku potrzeby skasowania konta użytkownika i usunięcia wszystkich danych zgromadzonych podczas współpracy prosimy o kontakt z bok@web-to-print.pl.

2. Dane osobowe

2.1 Dokonując rejestracji w serwisie web-to-print.pl  Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych Sklepu Internetowego oraz na ich przetwarzanie do celów związanych tylko i wyłącznie z realizacją zlecenia.
Właściciel portalu www.web-to-print.pl nie wykorzystuje zapisanych w systemie danych swoich klientów do rozsyłania na zarejestrowane adresy email lub numery telefonów wiadomości innych niż proces realizacji zamówienia (powiadomienia systemowe) lub ważnych informacji dotyczących działania lub zmian w samym serwisie web-to-print.pl.

2.2 Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
Zgodne z ww. Ustawą, Klienci serwisu www.web-to-print.pl mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia.

2.3 Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia.

2.4 Administratorem danych osobowych klienta jest all-service Łukasz Bobrowski, z siedzibą w Zielonej Górze, ul. gen. J. Dąbrowskiego 63/9, 65-021.