Infolinia: +48 516 759 979 // 68 320 68 68
Dzień dobry. Zaloguj się lub Zarejestruj jeśli nie masz konta.

Szanowni Klienci,
w imieniu całego zespołu Web-To-Print przepraszamy za zainstniałe problemy, opóźnienia wysyłki oraz utrudnioną komunikację. Niestety awaria nie była zależna od nas i my, jako zespół, mimo szczerych chęci zrobienia "czegokolwiek" - byliśmy bezradni. Z radością informujemy, że pacjent Web-To-Print został przywrócony do życia!
Pozdrawiamy,
Natalia, Judyta, Ania, Asia, Łukasz, Hubert, Mateusz, Wojtek,
Bartek, drugi Bartek, Olek, Jacek, Szymon, Dominik, Mirek i pozostali...

Teczki Ofertowe

Format
Papier
?

Papiery do druku cyfrowego i offsetowego rozróżniane są na podstawie gramatury i faktury. Gramatura zaczyna sie od 80g/m2 (papier xero) przez 150g/m2 (ulotki) do 350g/m2 (wizytówki i inne sztywne wydruki). Poza gramaturą rozrózniamy fakturę czyli rodzaj powieżchni papieru, w zależności od zastosowania - kreda, satyna, połysk itp. System po wybraniu produktu pozwoli na wybór jedynie takiego papieru, który nadaje się dla danej pracy.


Kreda mat 350g:

Gruby i sztywny papier, świetnie nadający się do wizytówek lub innych produktów wymagających sztywnego materiału.

Zadruk
Uszlachetnianie
Termin Realizacji
Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Teczki ofertowe są jednym z niezwykle istotnych elementów marketingowych. Jest to wyjątkowo skuteczny sposob reklamy - oferta firmy staje się bardziej przystępna dla klienta i towarzyszy mu już po zakończeniu spotkania. Nazwa i logo firmy lepiej utrwalają się w pamięci kontrahenta, który ma mozliwość korzystania z materiałów we własnym domu. Każdy klient z pewnością doceni ogromne udogodnienie, jakim jest posiadanie teczki ofertowej firmy, z którą pragnie nawiązać współpracę. Także wykonanie narzędzi marketingowych ma ogromny wpływ na odbiór firmy – eleganckie, dopracowane w najmniejszych detalach i perfekcyjnie wykonane teczki ofertowe budują jej prestiż i podkreślają profesjonalizm.

teczki ofertowe tanio

Szablony: Teczki Ofertowe

Rozmiar po rozłożeniu: 430x305 mm
Rozmiar po złożeniu: 215x305 mm
Rozmiar brutto projektu graficznego: 436x311mm
Rozmiar netto projektu graficznego: 430x305 mm
Położenie łamania/bigu: Połowa rozmiaru brutto / netto - 218mm / 215mm

  • Kreda mat 350g

Nasze teczki mają format A4, wykonujemy je na matowym papierze o gramaturze 350. Oferujemy mozliwość ich laminowania folią błyszczącą lub Soft Touch, co podkreśli wyjątkowy charakter każdej firmy.