Bezpieczne zakupy
Szybka dostawa
24h czas druku
Program partnerski -20%
+48 516 759 979

Kalendarze 2015

Zamów kalendarze na 2015 rok!

Każde przedsiębiorstwo szuka skutecznego sposobu na reklamę. Nikt jednak nie każe stosować wciąż tych samych metod do pozyskiwania klientów. Im więcej elastycznych rozwiązań tym większe szanse powodzenia i dotarcia do szerszego grona odbiorców. Aby urozmaicić działania marketingowe warto wykorzystać kalendarze spiralowane lub kalendarze a3.

 

Kalendarze 2015 jako reklama

Wybierając kalendarz, jako sposób na nośnik reklamy skracamy czas na dotarcie do potencjalnego klienta. Nikt przecież nie będzie wydawać w wakacje kalendarza na ten sam rok. Nie zmienia to jednak faktu, że tego typu gadżet jest bardzo przydatny i znajdzie zastosowanie w wielu miejscach.

Kalendarz spiralowany może okazać się nie tylko gadżetem potrzebnym w biurze, ale także może być doskonałą formą reklamy. Przed samym zamówieniem kalendarza należy głęboko zastanowić się nad tym, co powinno się na nim znaleźć.

 

Miły upiminek

Na poszczególnych kartkach można umieścić zdjęcia dotyczące firmy i nie tylko. Kalendarz może okazać się bardzo funkcjonalnym upominkiem dla partnera biznesowego, ale swoje zadanie spełni także jako podarunek dla potencjalnego klienta. Dodatkowo z racji swojej praktyczności zapewni całoroczną reklamę, tym samym budując pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.