Infolinia: +48 516 759 979 // 68 320 68 68
Dzień dobry. Zaloguj się lub Zarejestruj jeśli nie masz konta.

Dyplomy

Rozmiar netto
Papier
?

Curious Gold Leaf (metalizowany, miedziany):

Papier Gold Leaf o kolorze starego, miedzianego złota to metalizowane podłoże pod wszelkiego rodzaju karty biznesowe, wizytówki, czy zaproszenia. Idealnie wyglądają na nim grafiki w stylu Retro i Vintage.


Curious Super Gold (metalizowany, złoty):

Metalizowany papier ozdobny o kolorze żółtego złota. Znakomicie wyglądają drukowane na nim zaproszenia, karty rabatowe lub Vouchery. Przez odpowiednią gramaturę, fakturę oraz kolor, każdy taki produkt - a tym samym Twoja firma - zyskuje jeszcze większy Prestiż.


Stardream Silver (metalizowany, srebrny):

Strukturalny, metalizowany papier ozdobny o głębokim kolorze srebra. Wysoka gramatura, faktura oraz sposób ułożenia włókien sprawiają, że jest idealnym podłożem pod wszelkiego rodzaju wizytówki, vouchery lub zaproszenia. Ze względu na dość intensywną barwę masy papierniczej, papier nie jest białym, a zatem kolory w druku mogą różnić się, od tych zadanych w projekcie graficznym.


Stardream Crystal (metalizowany, perłowy):

Włoski papier Stardream Crystal to ozdobny, metalizowany papier o kolorze perłowym. Sprawdzi się dosknale w kartach rabatowych, voucherach, zaproszeniach oraz kartkach okolicznościowych. Gramatura 285g, choć niższa niż w standardowym papierze wizytówkowym w zupełności jest wystarczająca, aby finalny produkt nie był wiotką ulotką.

Druk
?

1+0 Jednostronny złoty metaliczny:

Przedstawiamy nowość w ofercie naszej drukarni - druk kolorem złotym, bez Hot Stampingu i drogich matryc. Od teraz, to co kreatywne - może być złote, a samo przygotowanie projektu jest iście banalne. Przygotuj projekt, w którym użyty zostanie jeden kolor z palety CMYK - 100% K (czarny). Świetnie prezentują się różnego rodzaju wizytówki, vouchery, czy bony zawierające drobne elementy.

Czas realizacji
Sprawdzanie
Ilość projektów
min - 1
Nakład
min - 10
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Dyplomy to idealny produkt na uroczystą okazję lub wydarzenie. Drukowane na specjalnych papierach ozdobnych sprawiają, iż mimo papieru - mają ogromną wartość sentymentalną. Popularne w szkołach i na szkoleniach - teraz dostępne praktycznie od ręki i wysyłane w ciągu 24h. Doskonale wiemy, że o dyplomach się zapomina i potrzebne są "na już" dlatego wychodząc na przeciw, termin 24h wprowadziliśmy w tym produkcie jako Standard. 

Dyplomy

  • Dostepne rozmiary: A3, A4, A5
  • Dostępne rodzaje papierów: Kreda Mat 350g, Kreda błysk 350g, Stadream Crystal, Stardream Gold Leaf, Stardream Super Gold
  • Rodzaj zadruku: Jednostronny
  • Czas realizacji: Expres 24h