Infolinia: +48 516 759 979 // 68 320 68 68
Dzień dobry. Zaloguj się lub Zarejestruj jeśli nie masz konta.

Roll-up

Podłoże
?

Materiały do druku wielkoformatowego (LFP - large format printing) dzielą się na kilka kategorii - folie, banery, siatki, papiery, folie ploterowe. Technologia druku wielkoformatowego pozwala stworzyć produkty o dużej powierzchni. Różne technologie druku (solvent, druk UV, latex) pozwalają na druk banerów wytrzymałych na promieniowanie UV lub wydrukowanie fototapety całkowicie ekologicznej do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.


Ferrari EXPOLIT FR-456:

Materiał dedykowany dla produkcji Roll-up powlekany polichlorkiem winylu

Zadruk
Obróbki
Termin Realizacji
Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Roll-up jak sama nazwa wskazuje to baner umieszczony w specjalnej kasecie pozwalający na rozwijanie i zwijanie reklamy. Systemy roll-up to bardzo praktyczne rozwiązanie. Zamieszczone w nich banery można łatwo wymieniać na nowe a reklama jest gotowa do użycia zaraz po rozwinięciu. Zaletą roll-upów są niewielkie rozmiary i łatwość przenoszenia ekspozycji. Świetnie sprawdzą się jako reklama czasowa na stoiskach, prezentacjach i rozmaitych spotkaniach biznesowych.

Po rozwinięciu banera pojawia się reklama o wysokości 200 cm i szerokości 85-150 cm, które możliwe są do spersonalizowania w zależności od potrzeb. Roll-upy dostarczamy w pokrowcu materiałowym ułatwiającym przenoszenie i przechowywanie. Dokładamy wszelkich starań by produkt końcowy był najwyższej jakości.

Nasze tanie roll-upy są realizowane w terminie nie przekraczającym 72h.

Szablony: Roll-up

Projekt należy przygotować według poniższej specyfikacji:

  • Szerokość: BEZ SPADÓW (85cm / 100 cm / 120 cm) w zależności od wybranego modelu.
  • Wysokość: 200 cm + SPADY z góry i dółu
  • SPAD DOLNY: MINIMUM 15cm spadu chowanego w kasetę
  • SPAD GÓRNY: MINIMUM 5 cm spadu chowanego w listwę górną.
  • Rozdzielczość: 200 dpi