Infolinia: +48 516 759 979 // 68 320 68 68
Dzień dobry. Zaloguj się lub Zarejestruj jeśli nie masz konta.

Ulotki Składane

Rozmiar netto
Papier
?

Curious Gold Leaf (metalizowany, miedziany):

Papier Gold Leaf o kolorze starego, miedzianego złota to metalizowane podłoże pod wszelkiego rodzaju karty biznesowe, wizytówki, czy zaproszenia. Idealnie wyglądają na nim grafiki w stylu Retro i Vintage.


Curious Super Gold (metalizowany, złoty):

Metalizowany papier ozdobny o kolorze żółtego złota. Znakomicie wyglądają drukowane na nim zaproszenia, karty rabatowe lub Vouchery. Przez odpowiednią gramaturę, fakturę oraz kolor, każdy taki produkt - a tym samym Twoja firma - zyskuje jeszcze większy Prestiż.


Stardream Silver (metalizowany, srebrny):

Strukturalny, metalizowany papier ozdobny o głębokim kolorze srebra. Wysoka gramatura, faktura oraz sposób ułożenia włókien sprawiają, że jest idealnym podłożem pod wszelkiego rodzaju wizytówki, vouchery lub zaproszenia. Ze względu na dość intensywną barwę masy papierniczej, papier nie jest białym, a zatem kolory w druku mogą różnić się, od tych zadanych w projekcie graficznym.


Stardream Crystal (metalizowany, perłowy):

Włoski papier Stardream Crystal to ozdobny, metalizowany papier o kolorze perłowym. Sprawdzi się dosknale w kartach rabatowych, voucherach, zaproszeniach oraz kartkach okolicznościowych. Gramatura 285g, choć niższa niż w standardowym papierze wizytówkowym w zupełności jest wystarczająca, aby finalny produkt nie był wiotką ulotką.

Druk
Foliowanie
Łamy
Czas realizacji
Sprawdzanie
Ilość projektów
min - 1
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Ulotki reklamowe w każdej postaci są skuteczną formą reklamy bezpośredniej. Dzięki nim dotrzemy prosto do klienta a jeśli są właściwie zaprojektowane zainteresują i przyciągną uwagę niejednego odbiorcy.

Ulotki składane mają dużo więcej powierzchni nadrukowej niż standardowe. To pozwala na zamieszczenie większej ilości treści, która może okazać się interesująca dla potencjalnego odbiorcy. Ważną rolę w kreowaniu tej formy reklamy odgrywa projekt przedniej strony ulotki. To on zdecyduje o tym, czy nasz klient zajrzy do środka po coś więcej czy po prostu skutecznie się zniechęci. Czasami warto postawić na odrobinę szaleństwa.

Ulotki składane jakie Państwu oferujemy to najwyższa jakość wykonania i elegancja w jednym. Do dyspozycji oddajemy popularne formaty ulotek, możliwość zdefiniowania papieru oraz wybór rodzaju zadruku.

Ulotka składana przyciąga ludzkie spojrzenia i realizuje założenia skutecznej reklamy.

Elegancja i funkcjonalność - nowe formaty ulotek składanych

Ulotki składane to doskonałe połączenie elegancji z funkcjonalnością. Dobrze zaprojektowana ulotka składana nie tylko świetnie wygląda. Jej zaletą jest to, że dostarcza wszystkich niezbędnych informacji o promowanym produkcie. W odróżnieniu od standardowych ulotek nie jesteśmy ograniczeni niewielką powierzchnią reklamową i możemy układać treść reklamy dużo swobodniej. Ulotka składana z kolorowymi nadrukami przyciąga wzrok i powoduje, że chętnie przeglądamy jej zawartość.W naszej ofercie znajdą Państwo ulotki składane o popularnych formatach (np. A4 do A5, A5 do A6, DL) oraz kilku gramaturach papieru kredowego(błysk, mat) do wyboru. Zadruk kolorowy dwustronny połączony z laminowaniem to gwarancja najwyższej jakości produktu.

Szablony: Ulotki Składane

Projekt powinien być powiększony o minimum 3mm spadu z każdej strony. Rozmiary netto, brutto oraz bezpieczny margines znajdują się w makietach, które mogą Państwo pobrać.

Minimalna rozdzielczość: 300dpi / cal
Przyjmowane pliki: PDF, JPG, TIFF, CDR (do wersji 16)

Ulotki składane web-to-print.pl

Prosimy pamiętać, że prace obracane są zawsze lewo-prawo. W przypadku ulotki poziomej (po złożeniu), środkowe strony w projekcie powinny być obrócone o 180stopni względem pierwszej (frontowej po złożeniu). Strona tylna (złożonej ulotki) także powinna być obrócona o 180 stopni względem strony frontowej. 

Ulotki pionowe (po złożeniu) przygotowujemy czytelenie w orientacji pionowej.

  • Kreda mat od gramatury 135g do 400g
  • Kreda błysk od gramatury 135 do 350g
  • Papier offsetowy 80g
  • Stardream 285g (papier metalizowany perłowy)
  • Stardream Silver 285g (papier metalizowany srebrny)
  • Super Gold 285g (papier metalizowany - żółte złoto)
  • Leaf Gold 285g (papier metalizowany - stare złoto)
  • Satyna 350g (papier biały niepowlekany)

Jak powstają ulotki składane? Po przyjęciu zamówienia i pozytywnej weryfikacji Twoich plików, dział DTP uklada specjalną impozycje jak w przypadku wizytówek i standardowych ulotek. Tak przygotowaną impozycję Ripujemy na maszynie produkcyjnej. Ulotki składane drukujemy głownie na maszynach Konica Minolta bizhub Press C1100.

Po wydrukowaniu całego nakładu, praca przekazywana jest na introligatornie, gdzie w zależności od gramaury papieru, Twoja praca jest falcowana lub bigowana. Podczas falcowania otrzymujemy gotowy produkt (wersję złożoną). W przypadku większych gramatur i bigowania, na ulotkach powstaje uderzenie w miejscu łamu, natomiast same ulotki pozostają w formie rozłożonej i w takiej wysyłane są do klienta.