Bezpieczne zakupy
Szybka dostawa
24h czas druku
Program partnerski -20%

Poznajmy się!

Kim jesteśmy?

Zgraną ekipą pozytywnych ludzi, którzy codziennie wspólnie tworzą dla Ciebie serwis https://web-to-print.pl/.

 

Co to jest web-to-print.pl?

Web-to-print.pl to cyfrowa drukarnia online - tutaj możesz szybko i łatwo zamówić wydruk swoich materiałów reklamowych, zaproszeń czy książki. Drukujemy także wielki format - bannery, roll-upy i folie.

 

Czemu drukować w drukarni internetowej?

Po pierwsze - zamówienie składa się szybko. Nie musisz szukać lokalnie, nie musisz jeździć i zbierać ofert. U nas cena wyświetla się na bieżąco, a zamówienie możesz złożyć siedząc w swoim ulubionym fotelu. Kilka kliknięć dalej Twoje zamówienie już jest w realizacji!

Po drugie - zamówienie składa się łatwo. Nasze kalkulatory produktowe są tak przemyślane, aby składanie zamówienia było intuicyjne i nie mnożyło pytań. Ale nawet jeśli pytania się pojawią - nasza ekipa służy pomocą i chętnie Ci podpowie. Niejednego klienta przeprowadzaliśmy przez cały proces "za rękę".

Po trzecie - realizujemy zamówienia z całej Polski - Gdańsk czy Kraków, Szczecin czy Warszawa - nieważne, skąd jesteś, my błyskawicznie zrealizujemy produkcję, a kurier sprawnie dowiezie paczkę z Twoim zamówieniem w każdy zakątek kraju.

 

Co to jest "druk cyfrowy"?

Druk cyfrowy jest szybki i umożliwia drukowanie niskich nakładów, zachowanie bardzo wysokiej jakości wydruku oraz ingerencję w projekt aż do samego procesu drukowania.

Najprościej rzecz ujmując oznacza to, że przy użyciu maszyn cyfrowych można drukować niskie nakłady błyskawicznie i tanio (w stosunku do innych metod drukowania).

Ogromnym atutem jest możliwość podmiany pliku do druku dosłownie do ostatniej chwili przed wydrukiem - ileż to razy nasza podukcja "wyłapała" literówkę i uratowała cały nakład...

Choć naszym konikiem jest cyfra, realizujemy również wydruki wielkoformatowe oraz offsetowe.

 

Co nas wyróżnia?

Po pierwsze: błyskawiczny czas realizacji. Zawsze produkujemy zamówienie najszybciej, jak jest to technicznie możliwe, więc paczki niejednokrotnie wychodzą od nas szybciej, niż deklarowany termin wysyłki. Zamówienia expresowe nadajemy danego lub maksymalnie następnego dnia roboczego, zamówienia standardowe wysyłamy w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych, natomiast produkty wielkoformatowe realizujemy w ciągu trzech dni roboczych.

Po drugie: otwartość, wyrozumiałość i elastyczność. Rozumiemy, że możesz nie wiedzieć wszystkiego o produkcji poligraficznej - jesteśmy tu po to, żeby Ci doradzić, pomóc, wytłumaczyć. Dbamy o to, abyś czuł się u nas przyjemnie i swobodnie.

Po trzecie: 20 lat doświadczenia w drukowaniu, ogromne zaplecze maszynowe oraz specjaliści na pokładzie.

 

Kogo obsługujemy?

Specjalizujemy się w obsłudze agencji reklamowych, ale równie chętnie obsługujemy przedsiębiorców z wszelkich innych branż oraz osoby prywatne. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę, bo każdy klient razem z nami współtworzy serwis web-to-print.pl.

 

Nasz park maszynowy:

Druk cyfrowy monochromatyczny:

Konica Minolta bizhub PRESS 1250 - Cyfrowy czarno-biały system drukujący
Konica Minolta bizhub PRESS 1052 - Cyfrowy czarno-biały system drukujący
Konica Minolta bizhub PRESS 1050 - Cyfrowy czarno-biały system drukujący

Druk cyfrowy kolorowy:

Konica Minolta bizhub PRESS C1100 - Cyfrowy kolorowy system drukujący
Konica Minolta bizhub PRESS C1100 - Cyfrowy kolorowy system drukujący
Konica Minolta bizhub PRESS C8000 - Cyfrowy kolorowy system drukujący
Konica Minolta bizhub PRESS C8000 - Cyfrowy kolorowy system drukujący
Konica Minolta bizhub PRESS C7000 - Cyfrowy kolorowy system drukujący

Druk wielkoformatowy:

DWA PLOTERY ecosolvent
Ploter tnący + Opos
Laminator płynny
Laminator stały

Introligatornia do druku cyfrowego:

Wieża szyjąca
Gilotyny hydrauliczne
Wycinarki i bigówki automatyczne
Falcerki
4x Laminatory
Oklejarka z klejeniem bocznym do książek i podręczników
Ploter laserowy
Replikatory CD/DVD
Drukarki płyt CD/DVD