Infolinia: +48 516 759 979 // 68 320 68 68
Dzień dobry. Zaloguj się lub Zarejestruj jeśli nie masz konta.

Kartki pocztowe

Rozmiar netto
Papier
?

EcoRecycled brązowy 350g:

EcoRecycling to papier premium, niepowlekany, ekologiczny, w 100% wyprodukowany z makulatury. W porwnaniu z szeroko spotykanym papierem typu Kraft A-liner, papier dostępny w naszej ofercie jest Eco i to jest fakt, proszę Państwa. Przeznaczenie tego medium jest nieograniczone - od standardowych Eco Wizytówek, po Eco Ulotki, Eco Foldery i Eco Katalogi, aż do Eco Opakowań - idealny do wszystkiego, co Tylko nasza wyobraźnia zwizualizuje w naszym kreatywnym planie

Druk
Foliowanie
Łamy
Czas realizacji
Sprawdzanie
Ilość projektów
min - 1
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Kartki pocztowe to popularne prostokątne kartoniki, na odwrocie których zazwyczaj nadrukowany jest obrazek. Ich charakter sprawia, że doskonale nadają się do przesłania krótkiej korespondencji lub życzeń. W świecie wysoko rozwiniętej technologii kartki pocztowe cały czas cieszą się dużą popularnością w użytku prywatnym i biznesowym. Niezależnie od tego, czy jest to widokówka, na której znajduje się pejzaż; kartka okolicznościowa z gratulacjami i życzeniami czy kartka korespondencyjna, która nie ma specjalnego przeznaczenia, możemy zagwarantować najwyższą jakość produktu końcowego.

Standardowy format A6, dwustronny kolorowy zadruk i elegancki sztywny papier do wyboru to niepowtarzalna szansa na zaprojektowanie ekskluzywnej i taniej kartki pocztowej na różne okazje.

Kartka pocztowa z własnoręcznym projektem to doskonały sposób na unikalny świąteczny upominek zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

Szablony: Kartki pocztowe