Infolinia: +48 516 759 979 // 68 320 68 68
Dzień dobry. Zaloguj się lub Zarejestruj jeśli nie masz konta.

Szanowni Klienci,
w imieniu całego zespołu Web-To-Print przepraszamy za zainstniałe problemy, opóźnienia wysyłki oraz utrudnioną komunikację. Niestety awaria nie była zależna od nas i my, jako zespół, mimo szczerych chęci zrobienia "czegokolwiek" - byliśmy bezradni. Z radością informujemy, że pacjent Web-To-Print został przywrócony do życia!
Pozdrawiamy,
Natalia, Judyta, Ania, Asia, Łukasz, Hubert, Mateusz, Wojtek,
Bartek, drugi Bartek, Olek, Jacek, Szymon, Dominik, Mirek i pozostali...

Kartki pocztowe

Format
Papier
?

Papiery do druku cyfrowego i offsetowego rozróżniane są na podstawie gramatury i faktury. Gramatura zaczyna sie od 80g/m2 (papier xero) przez 150g/m2 (ulotki) do 350g/m2 (wizytówki i inne sztywne wydruki). Poza gramaturą rozrózniamy fakturę czyli rodzaj powieżchni papieru, w zależności od zastosowania - kreda, satyna, połysk itp. System po wybraniu produktu pozwoli na wybór jedynie takiego papieru, który nadaje się dla danej pracy.


Kreda mat 350g:

Gruby i sztywny papier, świetnie nadający się do wizytówek lub innych produktów wymagających sztywnego materiału.


Kreda mat 400g:

Wyjątkowo gruby papier nadający wizytówkom dużą sztywność.

Foliowanie
Zadruk
Termin Realizacji
Sprawdzanie
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Kartki pocztowe to popularne prostokątne kartoniki, na odwrocie których zazwyczaj nadrukowany jest obrazek. Ich charakter sprawia, że doskonale nadają się do przesłania krótkiej korespondencji lub życzeń. W świecie wysoko rozwiniętej technologii kartki pocztowe cały czas cieszą się dużą popularnością w użytku prywatnym i biznesowym. Niezależnie od tego, czy jest to widokówka, na której znajduje się pejzaż; kartka okolicznościowa z gratulacjami i życzeniami czy kartka korespondencyjna, która nie ma specjalnego przeznaczenia, możemy zagwarantować najwyższą jakość produktu końcowego.

Standardowy format A6, dwustronny kolorowy zadruk i elegancki sztywny papier do wyboru to niepowtarzalna szansa na zaprojektowanie ekskluzywnej i taniej kartki pocztowej na różne okazje.

Kartka pocztowa z własnoręcznym projektem to doskonały sposób na unikalny świąteczny upominek zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

Szablony: Kartki pocztowe