Infolinia: +48 516 759 979 // 68 320 68 68
Dzień dobry. Zaloguj się lub Zarejestruj jeśli nie masz konta.

Plakaty XXL

Format
Podłoże
?

Materiały do druku wielkoformatowego (LFP - large format printing) dzielą się na kilka kategorii - folie, banery, siatki, papiery, folie ploterowe. Technologia druku wielkoformatowego pozwala stworzyć produkty o dużej powierzchni. Różne technologie druku (solvent, druk UV, latex) pozwalają na druk banerów wytrzymałych na promieniowanie UV lub wydrukowanie fototapety całkowicie ekologicznej do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.


Papier plakatowy 200g:

Papier plakatowy WhiteBack o gramaturze 200 g/m2 Przeznaczony do krótko i średnioterminowych ekspozycji. Idealny do druku plakatów (ramki, stojaki, potykacze)

Zadruk
Termin Realizacji
Ilość projektów
min - 1
Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Plakaty XXL drukowane są na wysokiej jakości papierze plakatowym. Do wyboru udostępniliśmy najbardziej popularne formaty: A0, A1, A2 oraz B0, B1, B2. Wykorzystanie papieru plakatowego daje możliwość drukowania wszelkimi technikami drukarskimi. Duża powierzchnia nadruku w przypadku plakatów XXL pozwala na stworzenie ambitnej kampanii reklamowej. Ponadto im większy będzie plakat tym szybciej zostanie zauważony przez przechodniów.

Nasze plakaty XXL drukowane są na maszynach wielkoformatowych, przez co są większe niż te drukowane technologią cyfrową. Plakaty drukujemy do szerokości 1.5 metra. Możliwe zamówienia już od 1 sztuki, gotowe nawet w 24 h.

Szablony: Plakaty XXL

Plakaty XXL drukowane są technologią eko-solwentową.

Rozmiar netto (po docięciu): A0, A1, A2, B0, B1, B2
Projekt powinien być przygotowany w rozmiarze netto - BEZ SPADÓW.
Minimalna rozdzielczość: 90dpi / cal
Przyjmowane pliki: PDF, JPG, TIFF, CDR (do wersji 16)

Ze względu na możliwość wystąpienia błędów, odradzamy stosowanie kompresji LZW dla plików TIFF oraz sugerujemy spłaszczenie wszystkich przezroczystości użytych w projekcie.

  • Papier plakatowy jednostronnie powlekany 135g
  • Papier plakatowy jednostronnie powlekany 200g

Nasze plakaty XXL drukowane są na maszynach wielkoformatowych, przez co są większe niż te drukowane technologią cyfrową. Plakaty drukujemy do szerokości 1.5 metra. Możliwe zamówienia już od 1 sztuki.