Infolinia: +48 516 759 979 // 68 320 68 68
Dzień dobry. Zaloguj się lub Zarejestruj jeśli nie masz konta.

Wizytówki Premium

Rozmiar netto
Papier
?

EcoRecycled brązowy 350g:

EcoRecycling to papier premium, niepowlekany, ekologiczny, w 100% wyprodukowany z makulatury. W porwnaniu z szeroko spotykanym papierem typu Kraft A-liner, papier dostępny w naszej ofercie jest Eco i to jest fakt, proszę Państwa. Przeznaczenie tego medium jest nieograniczone - od standardowych Eco Wizytówek, po Eco Ulotki, Eco Foldery i Eco Katalogi, aż do Eco Opakowań - idealny do wszystkiego, co Tylko nasza wyobraźnia zwizualizuje w naszym kreatywnym planie


Curious Gold Leaf (metalizowany, miedziany):

Papier Gold Leaf o kolorze starego, miedzianego złota to metalizowane podłoże pod wszelkiego rodzaju karty biznesowe, wizytówki, czy zaproszenia. Idealnie wyglądają na nim grafiki w stylu Retro i Vintage.


Curious Super Gold (metalizowany, złoty):

Metalizowany papier ozdobny o kolorze żółtego złota. Znakomicie wyglądają drukowane na nim zaproszenia, karty rabatowe lub Vouchery. Przez odpowiednią gramaturę, fakturę oraz kolor, każdy taki produkt - a tym samym Twoja firma - zyskuje jeszcze większy Prestiż.


Stardream Silver (metalizowany, srebrny):

Strukturalny, metalizowany papier ozdobny o głębokim kolorze srebra. Wysoka gramatura, faktura oraz sposób ułożenia włókien sprawiają, że jest idealnym podłożem pod wszelkiego rodzaju wizytówki, vouchery lub zaproszenia. Ze względu na dość intensywną barwę masy papierniczej, papier nie jest białym, a zatem kolory w druku mogą różnić się, od tych zadanych w projekcie graficznym.


Stardream Crystal (metalizowany, perłowy):

Włoski papier Stardream Crystal to ozdobny, metalizowany papier o kolorze perłowym. Sprawdzi się dosknale w kartach rabatowych, voucherach, zaproszeniach oraz kartkach okolicznościowych. Gramatura 285g, choć niższa niż w standardowym papierze wizytówkowym w zupełności jest wystarczająca, aby finalny produkt nie był wiotką ulotką.

Druk
?

1+0 Jednostronny złoty metaliczny:

Przedstawiamy nowość w ofercie naszej drukarni - druk kolorem złotym, bez Hot Stampingu i drogich matryc. Od teraz, to co kreatywne - może być złote, a samo przygotowanie projektu jest iście banalne. Przygotuj projekt, w którym użyty zostanie jeden kolor z palety CMYK - 100% K (czarny). Świetnie prezentują się różnego rodzaju wizytówki, vouchery, czy bony zawierające drobne elementy.

Foliowanie
Czas realizacji
Sprawdzanie
Ilość projektów
min - 1
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Wizytówki premium to jeszcze większe możliwości przedstawienia i pokazania siebie lub swojej firmy. Idealnie dobrane papiery ozdobne, a także sposób uszlachetnień i druku łączą się w całość pozwalając na jeszcze większe możliwości identyfikacji wizualnej.

Można powiedzieć, że jest kilka powodów, dla których warto posiadać ekskluzywną wizytówkę. Odpowiednio zaprojektowana pomoże nam w nawiązywaniu kontaktów, będzie budować pozytywny wizerunek naszej firmy, a także sprawi, że zostaniemy dobrze zapamiętani.

Szablony: Wizytówki Premium

Projekt powinien być powiększony o minimum 3mm spadu z każdej strony.

Rozmiar netto (po docięciu): 90x50 mm lub 85x55 mm
Rozmiar brutto (ze spadem)
96x56mm lub 91x61 mm
Bezpieczny obszar dla tekstów:
86x56mm lub 81x51mm
Minimalna rozdzielczość: 300dpi / cal
Przyjmowane pliki: PDF, JPG, TIFF, CDR (do wersji 16)

  • Kreda mat 400g
  • Kreda mat 350g
  • Kreda błysk 350g
  • Stardream Crystal (metalizowany, perłowy)
  • Stardream Silver (metalizowany, srebrny)
  • Curious Super Gold (metalizowany, złoty)
  • Curious Gold Leaf (metalizowany, miedziany)
  • Papier satynowany 350g
  • Karton Arctica 1-str. Powlekany 300g
  • Karton Teknocard 2-str. powlekany 240g

Proces produkcji wizytówek nie różni się od produkcji ulotek, czy innych materiałow reklamowych. Po pozytywnej weryfikacji plików przez dział DTP, zamówienie trafia do druku. W tym miejscu nasi graficy przygotowują tzw. Impozycję z Twoją pracą. Może być to arkusz z rozmieszczonymi tylko Twoimi wizytówkami lub specjalna składka na 3, 8, 12 lub 24 różne projekty - w zależności od rodzaju druku i nakładu pracy.

Twoja praca ripowana jest na maszynie produkcyjnej i oczekuje w kolejce na druk. Po wydrukowaniu całego nakładu, arkusze ze składką trafiają na Introligatornie, gdzie zostaną rozcięte na poszczególne użytki (pojedyncze wizytówki). Do produkcji wizytówek wykorzystujemy standardowo dwie maszyny, w zależności od składki - gilotynę lub krajarkę do akcydensów. Po docięciu Twoje wizytówki pakowane są do zgrabnych pudełek, a następnie wysyłane na dział logistyki. 

W momencie, kiedy Twoja paczka zaczyna się materializować, dział logistyki drukuje listy przewowozwe oraz fakturę lub paragon. Te naklejane są na paczkę, którą wysyłamy do Ciebie.