Infolinia: +48 516 759 979 // 68 320 68 68
Dzień dobry. Zaloguj się lub Zarejestruj jeśli nie masz konta.

Folia One Way Vision

Szerokość metr
max - 1.5
Wysokość metr
Podłoże
?

Materiały do druku wielkoformatowego (LFP - large format printing) dzielą się na kilka kategorii - folie, banery, siatki, papiery, folie ploterowe. Technologia druku wielkoformatowego pozwala stworzyć produkty o dużej powierzchni. Różne technologie druku (solvent, druk UV, latex) pozwalają na druk banerów wytrzymałych na promieniowanie UV lub wydrukowanie fototapety całkowicie ekologicznej do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.


Folia OWV:

Folia One Way Vision - to folia dziurkowana umożliwiająca eksponowanie reklamy np. na szybie nie zamykając całkowicie dostępu światła do pomieszczenia. Stosowana na witrynach, oknach budynków i samochodów.

Zadruk
Termin Realizacji
Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Folia One Way Vison to nowoczesna forma reklamy okiennej. Folia OWV dzięki perforacji (dziurkowaniu) częściowo przepuszcza światło widoczne tylko z jednej strony. Pozwala to na pokazanie reklamy osobom patrzącym z zewnątrz, natomiast wewnątrz widoczne są docierające do środka promienie słoneczne. Folia OWV przepuszcza 50% światła. Jest to jedna z najpopularniejszych form reklamy na witrynach sklepowych. Sprawdzi się na szybach w pojazdach, szklanych fasadach czy drzwiach oraz na wszystkich przezroczystych powierzchniach.

Dużą zaletą oferowanej przez nas folii okiennej jest odporność na czynniki zewnętrzne jak promienie UV, deszcz, niskie i wysokie temperatury. Reklama trzyma się długo a kolory nie blakną.

Folia okienna OWV to doskonały wybór dla właścicieli sklepów, salonów samochodowych, czy zarządców środkami komunikacji miejskiej.

Szablony: Folia One Way Vision