Infolinia (Pon-Pt: 8:00 - 16:00): +48 516 759 979 // 68 320 68 68

Plakaty

Format
Papier
?

Papiery do druku cyfrowego i offsetowego rozróżniane są na podstawie gramatury i faktury. Gramatura zaczyna sie od 80g/m2 (papier xero) przez 150g/m2 (ulotki) do 350g/m2 (wizytówki i inne sztywne wydruki). Poza gramaturą rozrózniamy fakturę czyli rodzaj powieżchni papieru, w zależności od zastosowania - kreda, satyna, połysk itp. System po wybraniu produktu pozwoli na wybór jedynie takiego papieru, który nadaje się dla danej pracy.


Kreda mat 350g:

Gruby i sztywny papier, świetnie nadający się do wizytówek lub innych produktów wymagających sztywnego materiału.

Zadruk
Termin Realizacji
Nakład
min - 10
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.
Dodaj plik

Informacja o produkcie: Plakaty

Tanie Plakaty to wyrób poligraficzny, który zalicza się do akcydensów, czyli do wydruków jednoarkuszowych. Zazwyczaj kojarzy się z ulubioną gwiazdą filmu, sportu czy muzyki, ale często spełnia także charakter reklamowy. Powieszony na ścianie czy słupie ogłoszeniowym na pewno zostanie zapamiętany przez przechodnia a właściwie zaprojektowany stanie się istotnym elementem wpływającym na wizerunek kreowanej marki.

Drukujemy tanie plakaty. Przygotowaliśmy trzy różne formaty do wyboru - A3, A4 lub A6. Plakaty A3 z racji swoich rozmiarów są widoczne nawet z dalszej odległości. Produkt zadrukowany jednostronnie na dowolnie wybranym papierze – kreda błysk, kreda mat lub offsetowy. Kolor lub czerń.

Tanie plakaty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i nadadzą się do domu jak i na zewnętrz.